Учнівське самоврядування

Дитяче об'єднання "Берегиня" має свою конкретну справу і працює за такими напрямками:

Моя земля - земля моїх батьків.
Люби і знай свій рідний край.

Дитяче об'єднання "Берегиня" створене на добровільній основі і визначає своєю метою сприяти національному відродженню нашого краю, гуманістичному вихованню і самовихованню членів об'єднання на основі загальних цінностей, норм і традицій вітчизняної і світової культури. Вивчення і популяризація національних традицій серед учнів, батьків, вчителів та громадськості. Вивчення та дослідження оберегів українського народу. Розвиток естетичних смаків, творчих здібностей у членів об'єднання. Прищеплювати любов до рідної мови, рідної природи, рідного села. Формувати усвідомлення: "Я - українець!"

Загони по інтересах та їх девізи:

1 клас - "Промінчики" - Скільки у сонця ясного проміння, стільки у нашому класі уміння.

2 клас - "Чорнобривці" - Синє небо, сонце в лузі, чорнобривців рідні друзі.

3 клас - "Вишенька" - Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь.

4 клас - "Веснянки" - Ми веснянки, нас багато, разом нас не подолати.

5 клас - "Козачата" - За Батьківщину, добро і справедливість.

6 клас - "Струмок" - Рідному краю, чисті джерела.

7 клас - "Барвінок" - Барвінок хрещатий й соловейко у гаю - одвічні символи нашого краю.

8 клас - "Подоляни" - Будь першим у любому ділі.

9 клас - "Українці" - Ми українці, всі ми українці, і світить нам одна зоря.

10 клас - "Калина" - Не ламай калину - образиш дівчину, не ламай вербу- накличеш біду.

11 клас - "Краяни" - Краянин чесна й смілива людина і найдорожча йому Батьківщина.