День безпечного Інтернету (3 клас)

День безпечного інтернету
  9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету», з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору.
Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Сьогодні електронною павутиною користується кожен п'ятий українець. Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків. Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у нашому житті і головне навчитися безпечно використовувати його ресурси.
Учні 3 класу разом зі своєю вчителькою, Кузьміною Жанною Іллівною, досліджували безпечні простори інтернету з допомогою квесту «Безпечна онлайн - подорож». Третьокласникам було необхідно пройти 5 станцій. А саме: «Факти з історії інтернету», «Девайси», «Соціальні мережі», «Загадки онлайн- простору», «Безпека онлайн» та створити власні правила безпечного користування всесвітньою павутиною.
Подорож вийшла захоплива і пізнавальна, що принесло масу позитивних емоцій та вражень учнів.