Здоровя як стиль життя

З 22.02 - 26.02 в КЗ "Малокрушлинецький ліцей" в рамках інформаційного марафону                                  «Здоров’я як стиль життя» проведено ряд просвітницько - профілактичних заходів. Учні та вчителі презентували заходи які сприяють та пропагують здоровий спосіб життя .Під час онлайн марафону учні презентували свої  спортивні досягнення. Учень 5 класу Дацюк Руслан розповів про свої  заняття спортом: здобутки та перемоги. Учні 6 класу, класний керівник Лавренюк О.В. презентували іформаційний проект "Скажи чим ти харчуєшся, і я скажу хто ти".  Учні 8 класу, класний керівник Дацюк Г.В. поділилися секретом як можна активно відпочивати без телефона і комп'ютера. Учителем основ здоровя Шуркіною Л.М. проведено годиину роздумів "Переваги здорового способу життя". Класним керівником 4 класу кузьміною Ж.І. проведено флеш моб "За здоровий спосіб наша агітація".  Практичним психологом проведено вхідне і вихідне анкетування "Що я знаю про здоровий спосіб життя", а також ряд просвітницько - профілактичних заходів на формування навиків здорового способу життя.

Здоров’я в твоїх руках, бережи його щоденно!

Третє тисячоліття – це вік наукового та технічного прогресу., коли без знань не обійтись жодному з нас. Але щоб досягти цього, потрібно докласти значних зусиль.

Коли людина здорова, то може не дбати про здоров’я. Жодні справи в житті не мають сенсу, якщо вони пов’язані із втратою  здоров’я. В рамках тижня здоров’я в нашій школі були проведені виховні години, бесіди, показані навчальні відеофільми. Особливу увагу темі здоров’я було відведено на уроках основ здоров’я.

На фото один із виховних заходів з теми «Здоров’я в твоїх руках!», проведений у 3 класі.

Сьогодні сучасна молодь вибирає знання та інтелектуальний розвиток. Це підтвердили інтелектуальні змагання "Машина часу" в форматі "Що? Де? Коли?". Команда знавців - інтелектуалів учнів 11 класу змагалася проти команди інтелектуалів -учителів. Цікаві  питання з галузі історії України, всесвітньої історії,  питання з секретом для загального розвитку  не один раз створювали ситуацію напруження. А запитання з "чорної скриньки" вимагали як знань так і всебічного розвитку. З рахунком 12-11 перемогла команда наших випускників, учнів 11 класу!